Ankündigungen

SPCJEP Vrancea se va muta din 15 martie 2021 la etajul I al Magazinului Milcov

Serviciul Public Comunitar Județean de Evidență a Persoanelor Vrancea se va muta începând cu data de 15 martie 2021 la etajul I al Magazinului Milcov din centrul municipiului Focșani, ca urmare a faptului că sediul din Str. Cuza Vodă nr.56, în care își desfășoară în prezent activitatea, va intra într-un amplu proiect de reabilitare termică, derulat de Consiliul Județean Vrancea.

IMPORTANT! Precizăm faptul că în noua locație își va desfășura activitatea  doar Serviciul Public Comunitar Județean de Evidenta a Persoanelor (SPCJEP) Vrancea, instituție care ca obiect de activitate coordonarea și controlul metodologic al activității serviciilor publice comunitare locale de evidență a persoanelor de pe raza județului Vrancea.

SPCJEP Vrancea eliberează acte de identitate doar pentru situații deosebite, respectiv: motive medicale, deplasare urgentă în altă localitate sau în alt stat, susţinerea unor concursuri de admitere sau examene, efectuarea unor operaţiuni notariale/bancare, etc.

Oferta locurilor de munca vacante, transmisă de către AJOFM, la data de 08.04.2021
Convocarea Consiliului Județean Vrancea în ședința ordinară în data de 16.04.2021, ora 10,00

Infrastructură energetică în orașe – Eveniment online organizat de Camera de Comerț Româno-Germană  19 – 23 aprilie 2021

Infrastructură energetică în orașe – Eveniment online organizat de Camera de Comerț Româno-Germană 19 – 23 aprilie 2021