Nouvelles

Proiectarea și execuția lucrărilor la obiectivul “Reabilitare energetică și lucrări conexe la C5, C6 și C7, str. Cuza Vodă nr. 56” scoase la licitație!

Așteptăm cu interes antreprenorii să se înscrie la licitația privind proiectarea și execuția lucrărilor la obiectivul “Reabilitare energetică și lucrări conexe la C5, C6 și C7, str. Cuza Vodă nr. 56”, care au fost scoase la licitație cu o valoare de aprox. 3,7 milioane de lei.
Principalele lucrări ce vor fi executate în cadrul contractului vor consta în: reabilitare termică a elementelor de anvelopă a clădirii, a sistemului de încălzire/ a sistemului de furnizare a apei calde de consum, instalarea unor sisteme alternative de producere a energiei electrice si/sau termice pentru consum propriu, instalarea sistemelor de climatizare, ventilare naturala pentru asigurarea calității aerului interior, modernizarea instalației de iluminat, lucrări de management energetic integrat pentru clădiri.
Data limită pentru depunerea ofertelor este 15 iunie 2020!
Regulament alocare spații Crângul Petrești pentru evenimentul din 1 iunie 2024 (Ziua Internațională a Copilului)

Consiliul Județean Vrancea organizează evenimentul dedicat copiilor „1 iunie 2024 – Ziua Internațională a Copilului”. Prezentul document oferă informații și instrucțiuni comercianților care doresc să se înscrie la eveniment. REGULAMENT
Lire plus
Convocarea Consiliului Judeţean Vrancea în şedinţă extraordinară în data de 14 mai 2024, ora 10.00